חברת "פרופר" הוקמה מתוך מטרה לספק לכם את כל השירותים הנדרשים בתחום האינטרנט תחת קורת גג אחת. החל משלב ההבנה איזה אתר אתם צריכים ורוצים לבנות, המשך בתכנון ותכנות, ועד לשירותים משלימים לשלב שאחרי בניית האתר. אם השירות שאתם צריכים קשור לאתרי אינטרנט – אנחנו יכולים לספק אותו.

צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע ותיקים בתחום בניית האתרים בארץ. עומר כהן, המייסד ואיש בניית אתרים בעצמו, מקפיד להישאר עם אצבע על הדופק בכל הקשור לעדכונים בענף הדיגיטל בעולם, בהם האלגוריתמים של מנועי החיפוש והחידושים האחרונים ברשתות החברתיות.

אז אם אתם רוצים לבנות אתר אינטרנט אפקטיבי, תעשו את זה כמו שצריך. תעשו את זה "פרופר".

שירות לקוחות

תפיסת השירות שלנו שמה את הלקוח במרכז ומבינה שלכל לקוח ישנם צרכים ייחודיים ושונים הדורשים תשומת לב ויחס אישי. אנו עומדים לרשותכם בכל בעיה או שאלה עם שירות לקוחות המבין ללב הלקוח. אל תתביישו לפנות אלינו בכל שאלה ובכל בעיה; גם אם אינכם מבינים גדולים בעניינים הטכניים של בניית אתרים, אנו נסביר לכם הכל בסבלנות וניתן מענה לכל בעיה.

אנו נשמח לעזור לכם בכל בעיה או שאלה הקשורה לבניית האתר, בחירת חבילת האחסון לאתר ורכישת הדומיין וכמובן גם קידום האתר. עבורנו שירות הלקוחות והנאמנות ללקוח הם חלק בלתי נפרד מהתפיסה העסקית שלנו והשירות שאנו מציעים ללקוח.

 

סגירת תפריט
Close Panel